Usługi transportowe i spedycyjne Zdzieszowice

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Zdzieszowic oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Zdzieszowice

Nasza firma świadczy usługi przewozowe towarów. Do sprawnego działania w branży dysponujemy potrzebnymi certyfikatami i licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają norm pracy i mają aktualne badania lekarskie upoważniające do wykonywania poprzez nich fachu. Samochody i naczepy, które mamy do swojej dyspozycji są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. To wszystko sprawia, iż w sposób płynny docierają do wskazanego celu. Eksportujemy oraz importujemy towary po całej Europie. Bezpieczeństwo transportu ładunków to reguła, która weszła w krew któremukolwiek spośród naszych pracowników. Nasza załoga składa się z wykwalifikowanych kierowców, którzy wykonują zadania na najwyższym poziomie. Kooperujący z nami Klienci biznesowi, jak też indywidualni szanują wykonywane przez naszą firmę usługi za profesjonalnie oraz terminowo przeprowadzoną pracę. Posiadamy przetarte szlaki z wieloma nabywcami oraz nadawcami ładunku spośród takich państw, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas problemu inne trasy Europy. Z każdym Klientem nie zamykamy się na podpisanie umowy o przejrzystych i klarownych warunkach.

Usługi spedycyjne Zdzieszowice

Podczas toku przewozu ładunków mogą wystąpić różnego gatunku dylematy. W takich momentach jest ważna szybka rekcja osoby odpowiedzialnej za spedycję. Zaś dostarczane przez nas towary są pod stałą opieką, a ich przewóz w 99% dociera na czas. Do zadań naszej spedycji zalicza się jednocześnie przyrządzanie dokumentów związanych z przewozem ładunków. Podobnie, jak w przypadku transportu nasze usługi spedycyjne obejmują zakres działań zarówno rodzimy, jak i międzynarodowy. Robione przez nas działania są w oparciu o Ogólnopolskie Warunki Spedycyjne w transporcie polskim i o umowę międzynarodowego przewozu drogowego towarów (CMR ) w transporcie europejskim. Na każdym spośród odcinków naszej działalności jesteśmy w stanie doradzić dogodne wyjście spośród obszaru wysyłek i transportu. Czas na ripostę w sytuacjach awaryjnych jest przez nas niesamowicie krótki i natychmiast podejmujemy elastyczne rozwiązania. Spedycja należy do wszechstronnie pojmowanego problemu, stąd też warto jest go delegować doświadczonej firmie. Duże kompetencje i fachowe podejście do przeprowadzanych przez nas usług to cechy, z jakimi identyfikuje się nasza marka. Do każdego z Kontrahentów podchodzimy kompleksowo i szukamy dla niego idealne rozwiązanie. Nasi ekspedytorzy poczuwają się do odpowiedzialności związanej z przewozem ekwipunku i sprawują swoją kontrolę nad: dowozem, odwozem, przewozem, załadunkiem, wyładunkiem i przeładunkiem.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Dalnie, Januszkowice, Jasiona, Krępna, Oleszka, Rozwadza, Żyrowa oraz na terenie całej Polski i Europy.