Usługi transportowe i spedycyjne Zgierz

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów ze Zgierza oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Zgierz

We współczesnym świecie znalezienie odpowiedniej firmy przewozowej, która spełni Twoje potrzeby, to twardy orzech do zgryzienia. Jeżeli wybierzesz propozycję firmy Orzeł Transport postawisz na doświadczenie, bezpieczeństwo, uczciwe podejście do wykonywanej usługi i jakość. Cały proces przewozu ładunków, jest nadzorowany. Bez kłopotu Kontrahent może zdobyć od naszej firmy informacje, gdzie znajduje się w chwili dotychczasowej jego ładunek. Mamy przetarte szlaki z wieloma koproducentami oraz nadawcami towaru spośród takich krajów, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas problemu nowe trasy Europy. Zespół dobrze wyszkolonych kierowców, jakich posiadamy w naszej załodze wykonuje zadania na bardzo wysokim poziomie. Korzystając usług naszej firmy zdobędziesz lepszą łączność ze swoimi Kontrahentami. Przemieszczany ekwipunek przez naszą firmę jest w odpowiedni sposób zabezpieczony i ma aktualną polisę ubezpieczeniową. Kooperujący z nami Kontrahenci biznesowi, jak też indywidualni cenią wykonywane przez naszą firmę usługi za profesjonalnie i terminowo wykonaną pracę. Pojazdy i naczepy, które mamy do swojej dyspozycji są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. Dzięki temu, w sposób płynny docierają do wskazanego celu. Nasza firma świadczy usługi przewozu towarów.

Usługi spedycyjne Zgierz

Osoba zlecająca transport ładunków naszej firmie, na każdym z etapów przejazdu może liczyć na kompetentne doradztwo oraz optymalne rozwiązanie problemu z zakresu transportu i spedycji. Czas na odpowiedź w sytuacjach awaryjnych jest przez nas nadzwyczaj krótki i błyskawicznie podejmujemy elastyczne rozwiązania. Spedycja to branża, która zajmuje wiele aspektów, dlatego też warto oddelegować profesjonalnej firmie kwestie związane z obecnym tematem. Marka Orzeł Transport dopracowuje niezbędną specyfikację dokumentów do przebiegu przewozu ekwipunków. Przekazując w nasze ręce ekwipunek możesz mieć gwarancję, że pracujący dla nas spedytorzy będą odpowiedzialni za takie czynności związane z ekwipunkiem, jak: dowóz, odwóz, przewóz, załadunek, wyładunek i przeładunek. Doświadczenie oraz profesjonalne podejście do wykonywanych przez nas usług to cechy, z jakimi upodabnia się nasza firma. Do jakiegokolwiek z Kontrahentów przystępujemy wszechstronnie i znajdujemy dla niego idealne rozwiązanie. Podczas czasu przewozu ekwipunków mogą wystąpić różnego rodzaju problemy. W takich czasach jest ważna natychmiastowa rekcja osoby odpowiedzialnej za spedycję. Zaś dowożone przez nas ładunki są pod stałą opieką, a ich przywóz w 99% dojeżdża na czas. Do obszaru wykonywanych przez nas usług spedycyjnych zalicza się także składanie specyfikacji przejazdowej. Troszcząc się o potrzeby zleceniodawcy dopasowujemy środek transportu, który będzie dogodny do przejazdu ładunku.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Adolfów, Astachowice, Bądków, Besiekierz Nawojowy, Besiekierz Rudny, Biała, Brachowice, Ciosny, Cyprianów, Czaplinek, Dąbrówka Wielka, Dąbrówka-Malice, Dąbrówka-Marianka, Dąbrówka-Sowice, Dąbrówka-Strumiany, Dębniak, Dzierżązna, Emilia, Florianów, Gieczno, Glinnik, Grabiszew, Grotniki, Janów, Jasionka, Jedlicze A, Jedlicze B, Jeżewo, Józefów, Kania Góra, Kębliny, Kolonia Głowa, Kotowice, Kwilno, Leonardów, Leonów, Lorenki, Lućmierz-Las, Lućmierz-Ośrodek, Łagiewniki Nowe, Maciejów, Marcjanka, Moszczenica, Ostrów, Podole, Rogóźno, Rosanów, Siedlisko, Skotniki, Słowik, Smardzew, Stare Łagiewniki, Swoboda, Szczawin, Śladków Górny, Ustronie, Warszyce, Wiktorów, Władysławów, Wola Branicka, Wola Branicka-Kolonia, Wola Rogozińska, Wołyń, Wypychów oraz na terenie całej Polski i Europy.