Usługi transportowe i spedycyjne Ziębice

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Ziębic oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Ziębice

Mamy przetarte szlaki z wieloma adresatami i nadawcami ładunku z takich państw, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas problemu inne trasy Europy. Korzystając usług naszej marki osiągniesz lepszą komunikację ze swoimi Kontrahentami. Firma Orzeł Transport przewozi towary z punktu A do punktu B ustalonego z Kontrahentem. Regularnie transportujemy towar o standardowych wymiarach. Na prośbę Kontrahenta jesteśmy w stanie zrealizować również transport gabarytów ponadwymiarowych. W zakresie działań, które oferujemy jesteśmy w stanie zorganizować dopasowany do konieczności przewożonego ekwipunku optymalny środek przewozu. Z każdym Klientem nie zamykamy się na zawarcie umowy o wyrazistych i zrozumiałych warunkach. We współczesnym świecie odkrycie odpowiedniej firmy transportowej, jaka spełni Twoje potrzeby, to duży orzech do zgryzienia. Gdy wybierzesz ofertę firmy Orzeł Transport postawisz na doświadczenie, jakość, uczciwe podejście do wykonywanej usługi i bezpieczeństwo. Bezpieczny transport towarów to reguła, jaka weszła w krew każdemu spośród naszych pracowników. Ładunek transportowany poprzez naszą firmę jest w prawidłowy sposób zabezpieczony i ubezpieczony.

Usługi spedycyjne Ziębice

Funkcjonujemy w oparciu o Ogólnopolskie Warunki Spedycyjne w przewozie krajowym oraz Konwencję CMR w przewozie zagranicznym. Spedycja należy do wszechstronnie rozumianego tematu, stąd też warto jest go delegować profesjonalnej marce. Jesteśmy sprawni i w ekspresowym czasie reagujemy na modyfikacje sytuacji na dowolnym z kroków przeprowadzanych przez nas usług. Nasz team spedycyjny podczas przewidywania przewozu pozyskuje potrzebne informacje takie, jak: trasa przemieszczenia towaru, specyfika ładunku oraz przebieg załadunku i rozładunku. Postęp transportu ekwipunków zlecony naszej firmie jest nieustannie kierowany i obserwowany. Z kolei w razie dowolnych przeszkód ekspresowo następuje reakcja przewoźnika. Dzięki temu możemy pochwalić się 99% skutecznością przekazywania towarów na czas. W którejkolwiek chwili naszej pracy na żądanie osoby zlecającej przewóz jesteśmy w stanie podpowiedzieć perfekcyjne wyjście z obszaru spedycji i transportu. Firma Orzeł Transport zajmuje się także niezbędnym zorganizowaniem specyfikacji dokumentów. Jesteśmy specjalistami w aranżowaniu kompetentnych i wszechstronnych usług w zakresie spedycji samochodowej. Nasi pracownicy są niezawodni w dostawie ładunków i wyjątkowo zabiegają o spełnienie spraw Konsumentów w szczególnie zoptymalizowany sposób. Dla naszych Klientów jesteśmy w stanie zrealizować przewozy zarówno całopojazdowe, jak i drobnicowe.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Biernacice, Bożnowice, Brukalice, Czerńczyce, Dębowiec, Głęboka, Henryków, Jasienica, Jasłówek, Kalinowice Dolne, Kalinowice Górne, Krzelków, Lipa, Lubnów, Niedźwiednik, Niedźwiedź, Nowina, Nowy Dwór, Osina Mała, Osina Wielka, Pomianów Dolny, Raczyce, Rososznica, Skalice, Służejów, Starczówek, Wadochowice, Wigańcice, Witostowice oraz na terenie całej Polski i Europy.