Usługi transportowe i spedycyjne Zielonka

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Zielonki oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Zielonka

Nasze pojazdy i naczepy, które posiadamy do swojej dyspozycji są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. Dzięki temu, w sposób dynamiczny trafiają do wyznaczonego celu. Importujemy oraz eksportujemy załadunki w całej Unii Europejskiej, jak i innych krajach naszego kontynentu. Współpracujący z nami Kontrahenci biznesowi, jak i indywidualni szanują wykonywane przez nas usługi za prawidłowo i punktualnie przeprowadzoną pracę. Mamy przetarte kierunki z wieloma odbiorcami oraz nadawcami towaru z takich krajów, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas granicy nowe trasy Europy. Nasza firma oferuje usługi przewozu ładunków. Bezpieczny przewóz towarów to wytyczna, która weszła w krew każdemu z naszych pracowników. W zasięgu poczynań, jakie świadczymy jesteśmy w stanie zorganizować wkomponowany do potrzeb dostarczanego ekwipunku idealny środek transportu. Regularnie dowozimy ekwipunek o standardowych wymiarach. Na prośbę Klienta możemy przeprowadzić również transport gabarytów ponadwymiarowych. Korzystając usług naszej marki uzyskasz większy prestiż w ocach swoich Konsumentów.

Usługi spedycyjne Zielonka

Podczas toku przewozu towarów mogą wyniknąć różnego typu dylematy. W takich czasach jest istotna szybka rekcja jednostki odpowiedzialnej za spedycję. Zaś doręczane przez nas ładunki są pod stałą opieką, a ich przewóz w 99% dojeżdża na czas. Duże kompetencje oraz specjalistyczne podejście do przeprowadzanych przez nas usług to właściwości, z jakimi utożsamia się nasza firma. Do jakiegokolwiek z Konsumentów przystępujemy kompleksowo i szukamy dla niego idealne rozwiązanie. Troszcząc się o sprawy zleceniodawcy dopasowujemy środek transportu, który będzie konieczny do przejazdu ładunku. Błyskawicznie i prężnie przystosowujemy się do zmian sytuacji awaryjnych występujących podczas przebiegu transportu. Realizacja zakresu naszej profesji jest równoznaczna z Ogólnymi Warunkami Spedycyjnymi w przewozie krajowym oraz z Normą CMR w przewozie międzynarodowym. Nasz team spedycyjny podczas planowania przewozu uzyskuje niezbędne wiadomości takie, jak: trasa przemieszczenia ekwipunku, specyfika ładunku oraz przebieg załadunku i rozładunku. Firma Orzeł Transport sporządza niezbędną specyfikację dokumentów do toku przewozu ładunków. Spedycja należy do szeroko pojmowanego problemu, stąd też warto jest go oddelegować profesjonalnej firmie. Jednostka zlecająca nam transport, w każdym z momentów transportu może liczyć na kompetentne doradztwo oraz dobre rozwiązanie z zakresu przewozu i spedycji.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Matki, Kobyłka, Sulejówek, Ząbki oraz na terenie całej Polski i Europy.