Usługi transportowe i spedycyjne Złotów

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów ze Złotowa oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Złotów

Towar , jaki przewozi nasza firma jest w należyty sposób zabezpieczony i ma aktualną polisę ubezpieczeniową. Współtworzący naszą działalność Kontrahenci biznesowi, jak również indywidualni szanują wykonywane przez nas usługi za przeprowadzoną w terminie pracę. Często dostarczamy towar o standardowych rozmiarach. Na życzenie Kontrahenta możemy wykonać również transport gabarytów ponadwymiarowych. Zespół wykwalifikowanych kierowców, jakich posiadamy w naszej załodze wykonuje zadania na niezwykle wysokim poziomie. Do właściwego działania w branży dysponujemy niezbędnymi certyfikatami oraz licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają zasad pracy oraz mają aktualne badania medyczne, które uprawniają do realizowania przez nich zawodu. Importujemy i eksportujemy załadunki w całej Unii Europejskiej, jak i innych państwach na naszym kontynencie. Nasza firma transportuje ładunki z miejsca A do miejsca B ustalonego z Kontrahentem. Korzystając pomocy naszej marki uzyskasz lepszą łączność ze swoimi Kontrahentami. Bezpieczny przewóz ładunków to wytyczna, która weszła w krew każdemu spośród naszych pracowników.

Usługi spedycyjne Złotów

Jesteśmy sprawni i w szybkim czasie reagujemy na zmiany sytuacji na każdym z kroków prowadzonych przez nas usług. Powierzając w nasze ręce ładunek możesz mieć gwarancję, iż wykonujący pracę dla nas ekspedytorzy będą zobowiązani za takie operacje związane z towarem, jak: dowóz, odwóz, przewóz, załadunek, wyładunek i przeładunek. Osoba zlecająca transport ładunków naszej firmie, na dowolnym z etapów transportu może liczyć na kompetentne doradztwo oraz optymalne rozwiązanie problemu z obszaru transportu i spedycji. Nasze usługi spedycyjne i transportowe są robione także na skalę rodzimą, jak i międzynarodową. Sprawowana przez nas praca jest pełniona ze zgodnością przepisów Ogólnopolskich Warunków Spedycyjnych w przewozie krajowym oraz harmonijna z normą międzynarodowego przewozu drogowego towarów (CMR ) w przewozie zagranicznym. Dla któregokolwiek naszego zleceniodawcy przystosowujemy środek transportu dostosowany do potrzeb dostarczanego towaru. Zajmujemy się również zorganizowaniem obowiązkowych kwestionariuszy do przebiegu realizacji transportu ciężarów. Nasza specjalność to realizowanie fachowych i dobranych do potrzeb Konsumenta usług w aspekcie spedycji samochodowej. Pracujący dla naszej ekipy pracownicy są fachowi w spedycji i dobierają znakomite rozwiązania dla Kontrahentów. Przebieg przewozu ekwipunków zlecony naszej jednostce jest regularnie kierowany i dozorowany. Z kolei w razie jakichkolwiek przeszkód szybko następuje reakcja ekspedytora. Dzięki temu możemy pochwalić się 99% efektywnością przemieszczania ładunków na czas.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Bielawa, Blękwit, Bługowo, Buntowo, Dzierzążenko, Franciszkowo, Górzna, Grudna, Kamień, Kleszczyna, Klukowo, Krzywa Wieś, Krzywa Wieś, Łopienko, Międzybłocie, Nowa Święta, Nowa Święta, Nowa Święta, Nowiny, Nowy Dwór, Płosków, Radawnica, Rudna, Skic, Sławianowo, Sławianówko, Stare Dzierzążno, Stawnica, Święta, Wąsosz, Wielatowo, Zalesie, Zawilce oraz na terenie całej Polski i Europy.