Usługi transportowe i spedycyjne Żmigród

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów ze Żmigrodu oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Żmigród

Współpracujący z nami Klienci biznesowi, jak też indywidualni doceniają wykonywane przez nas usługi za właściwie i punktualnie zrealizowaną pracę. W obszarze poczynań, jakie świadczymy jesteśmy w stanie przygotować dopasowany do sensowności przewożonego towaru stosowny środek przewozu. Zespół wykwalifikowanych kierowców, jakich posiadamy w naszej obsadzie wykonuje zadania sprawnie i fachowo. Przemieszczany ekwipunek poprzez naszą firmę jest w należyty sposób zabezpieczony i ubezpieczony. W dzisiejszych czasach odkrycie właściwej firmy transportowej, która spełni Twoje potrzeby, to wielki orzech do zgryzienia. Gdy wybierzesz ofertę firmy Orzeł Transport postawisz na doświadczenie, bezpieczeństwo, uczciwe podejście do wykonywanej usługi oraz jakość. Posiadamy przetarte szlaki z wieloma koproducentami oraz nadawcami ładunku z takich krajów, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas problemu inne trasy Europy. Importujemy i eksportujemy ekwipunki w całej Unii Europejskiej, jak i innych państwach naszego kontynentu. Pojazdy i naczepy, które posiadamy do swojej dyspozycji są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. To wszystko sprawia, iż w sposób płynny trafiają do wskazanego celu. Z jakimkolwiek Klientem nie zamykamy się na podpisanie umowy o wyrazistych i zrozumiałych warunkach.

Usługi spedycyjne Żmigród

Zajmujemy się również wykonaniem nieodzownych dokumentów do toku realizacji transportu towarów. Podobnie, jak w przypadku transportu nasze usługi ładunkowe obejmują zakres działań zarówno krajowy, jak i zagraniczny. Inicjowane poprzez nas działania są w oparciu o Ogólnopolskie Warunki Spedycyjne w przewozie polskim i o normę międzynarodowego przewozu drogowego towarów (CMR ) w przewozie międzynarodowym. Dla któregokolwiek naszego zleceniodawcy wybieramy środek transportu dostosowany do potrzeb przewożonego ekwipunku. Nasz zespół spedycyjny podczas przygotowywania transportu pozyskuje wskazane wskazówki takie, jak: trasa przemieszczenia towaru, specyfika ładunku oraz proces załadunku i rozładunku. Nasza spedycja opracowuje także dokumentację transportową. Nasza specjalizacja to organizowanie profesjonalnych i dobranych do potrzeb Klienta usług w obszarze dostawy samochodowej. Pracujący dla naszej drużyny pracownicy są profesjonalni w spedycji i wyszukują idealne wyjścia dla Kontrahentów. Powierzając w nasze dłonie towar możesz mieć pewność, iż pracujący dla nas spedytorzy będą zobowiązani za takie operacje związane z ekwipunkiem, jak: dowóz, odwóz, przewóz, załadunek, wyładunek i przeładunek. Czas na odpowiedź w sytuacjach awaryjnych jest przez nas nadzwyczaj szybki i natychmiast podejmujemy elastyczne rozwiązania.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Barkowo, Borek, Borek, Borzęcin, Bukołowo, Bychowo, Chodlewo, Dębno, Dobrosławice, Garbce, Gatka, Gola, Góreczki, Grądzik, Jamnik, Kanclerzowice, Karnice, Kaszyce Milickie, Kędzie, Kliszkowice, Korzeńsko, Książęca Wieś, Laskowa, Łabuzki, Łapczyce, Morzęcino, Niezgoda, Nowe Domy, Nowik, Osiek, Powidzko, Przedkowice, Przywsie, Radziądz, Rogożowa, Ruda Żmigrodzka, Sanie, Sieczków, Stróże, Szarlotka, Szarzyna, Węglewo, Żmigród, Żmigródek oraz na terenie całej Polski i Europy.