Usługi transportowe i spedycyjne Żnin

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów ze Żnina oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Żnin

Cały proces przewozu ładunków, jest kontrolowany. Bez kłopotu Kontrahent może zdobyć od naszej firmy informacje, gdzie znajduje się w chwili dotychczasowej jego towar. W obszarze działań, które oferujemy jesteśmy w stanie zorganizować wpasowany do potrzeb transportowanego ekwipunku optymalny środek przewozu. Głównie przemieszczamy ładunki o standardowych kształtach. Na życzenie Klienta możemy wykonać również transport gabarytów ponadwymiarowych. Posiadamy przetarte szlaki z wieloma adresatami oraz nadawcami ładunku spośród takich regionów, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas granicy nowe trasy Europy. Pojazdy i naczepy, które mamy do swojej dyspozycji są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. Dzięki temu, w sposób płynny docierają do wskazanego celu. Do właściwego działania w branży dysponujemy potrzebnymi certyfikatami oraz licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają zasad pracy oraz mają aktualne badania medyczne uprawniające do wykonywania poprzez nich fachu. Bezpieczeństwo transportu ładunków to sentencja, jaka weszła w krew któremukolwiek z naszych pracowników. Korzystając usług naszej firmy uzyskasz lepszą łączność ze swoimi Konsumentami. Z jakimkolwiek Klientem jesteśmy otwarci na podpisanie umowy o wyrazistych i klarownych warunkach.

Usługi spedycyjne Żnin

W którymkolwiek z momentów naszej profesji jesteśmy w stanie zasugerować adekwatne rozwiązanie z obszaru spedycji i transportu. Czas na reakcję w sytuacjach awaryjnych jest przez nas niezwykle krótki i ekspresowo podejmujemy elastyczne rozwiązania. Funkcjonujemy w oparciu o Ogólnopolskie Warunki Spedycyjne w transporcie polskim oraz Konwencję CMR w transporcie zagranicznym. Z inicjatywą o zleceniodawcy dopasowujemy środek transportu do potrzeb przewożonego towaru. Przekazując w nasze dłonie ekwipunek możesz mieć gwarancję, że pracujący dla nas ekspedytorzy będą zobowiązani za takie prace związane z ekwipunkiem, jak: dowóz, odwóz, przewóz, załadunek, wyładunek i przeładunek. Podczas przebiegu transportu ładunków mogą wyniknąć różnego rodzaju dylematy. W takich momentach jest ważna szybka rekcja osoby odpowiedzialnej za spedycję. Zaś transportowane przez nas ekwipunki są pod stałą opieką, a ich przewóz w 99% dojeżdża na czas. Nasz team spedycyjny podczas opracowywania planu transportu pozyskuje niezbędne wiadomości takie, jak: trasa przemieszczenia ekwipunku, specyfika ładunku oraz przebieg załadunku i rozładunku. Zajmujemy się też zorganizowaniem niezbędnych dokumentów do przebiegu realizacji transportu ładunków. Jesteśmy ekspertami w realizowaniu rzetelnych i kompleksowych usług w charakterze dostawy samochodowej. Nasi pracownicy są doświadczeni w spedycji ładunków i wyjątkowo zabiegają o zrealizowanie spraw Kontrahentów w wyjątkowo ułatwiony sposób.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Białożewin, Bożejewice, Bożejewiczki, Brzyskorzystew, Brzyskorzystewko, Cerekwica, Chomiąża Księża, Chomiąża Księża, Daronice, Dobrylewo, Dochanowo, Gorzyce, Jadowniki Bielskie, Jadowniki Rycerskie, Januszkowo, Jaroszewo, Kaczkowo, Kaczkówko, Kępa, Kierzkowo, Murczyn, Murczynek, Nadborowo, Nowiny, Nowiny, Paryż, Podgórzyn, Podobowice, Probostwo, Redczyce, Rydlewo, Sarbinowo, Sielec, Skarbienice, Słabomierz, Słębowo, Sobiejuchy, Sulinowo, Świerczewo, Ustaszewo, Uścikowo, Wawrzynki, Wenecja, Wilczkowo, Wójcin, Żnin-Wieś oraz na terenie całej Polski i Europy.