Usługi transportowe i spedycyjne Żory

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Żor oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Żory

Do prawidłowego działania w branży dysponujemy obowiązującymi certyfikatami oraz licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają norm pracy oraz mają aktualne badania lekarskie, które uprawniają do realizowania przez nich zawodu. Z jakimkolwiek Klientem nie zamykamy się na podpisanie umowy na prostych i zrozumiałych warunkach. Eksportujemy i importujemy załadunki po całej Europie. We współczesnym świecie odkrycie właściwej firmy przewozowej, jaka spełni Twoje potrzeby, to duży orzech do zgryzienia. Gdy wybierzesz ofertę firmy Orzeł Transport postawisz na doświadczenie, jakość, uczciwe podejście do wykonywanej usługi i bezpieczeństwo. W aspekcie działań, jakie świadczymy jesteśmy w stanie przygotować wkomponowany do potrzeb dostarczanego ekwipunku prawidłowy środek transportu. Bezpieczeństwo transportu towarów to sentencja, jaka weszła w krew któremukolwiek z naszych pracowników. Korzystając usług naszej firmy zdobędziesz lepszą komunikację ze swoimi Kontrahentami. Zespół wykwalifikowanych kierowców, jakich posiadamy w naszej załodze wykonuje zadania na bardzo wysokim poziomie. Przemieszczany towar poprzez naszą firmę jest w umiejętny sposób zabezpieczony i ubezpieczony.

Usługi spedycyjne Żory

Zajmujemy się także opracowaniem obowiązujących dokumentów do procesu realizacji transportu towarów. Sprawowana przez nas działalność jest robiona ze zgodnością dekretów Ogólnopolskich Warunków Spedycyjnych w przewozie krajowym oraz spójna z normą międzynarodowego przewozu drogowego towarów (CMR ) w przewozie zagranicznym. Na każdym spośród fragmentów naszej profesji jesteśmy w stanie doradzić optymalne rozwiązanie spośród charakteru przesyłek i transportu. Nasz zespół spedycyjny podczas obliczania przewozu pozyskuje potrzebne wiadomości takie, jak: trasa przemieszczenia ekwipunku, specyfika ładunku oraz proces załadunku i rozładunku. Spedycja to przedmiot, jaki potrafi być w różny rodzaj odbierany poprzez adresatów. Poleca się zatem go powierzyć doświadczonej firmie. Faza reakcji na sytuacje awaryjne jest krótkotrwały, a zadania wykonywane przez nas są w sposób sprężysty. Planujemy polskie i zagraniczne przewozy drogowe całopojazdowe i drobnicowe. Nasza profesja to przygotowywanie fachowych i dopasowanych do potrzeb Klienta usług w zasięgu spedycji samochodowej. Pracujący dla naszej załogi pracownicy są doświadczeni w spedycji oraz wyszukują optymalne rozwiązania dla Konsumentów. Do działań naszej spedycji zalicza się też tworzenie dokumentów związanych z transportem towarów.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Krzyżowice, Warszowice oraz na terenie całej Polski i Europy.