Usługi transportowe i spedycyjne Zwoleń

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów ze Zwolenia oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Zwoleń

Nasza firma składa się z odpowiednio przeszkolonych kierowców, którzy wykonują zadania na najwyższym poziomie. Firma Orzeł Transport transportuje ładunek z punktu A do punktu B ustalonego z Klientem. Pojazdy i naczepy, jakie posiadamy do swojej dyspozycji są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. Dzięki temu, w sposób płynny trafiają do ustalonego celu. Współtworzący naszą działalność Klienci biznesowi, jak i indywidualni cenią wykonywane przez naszą firmę usługi za punktualnie i profesjonalnie przeprowadzoną pracę. W dzisiejszych czasach znalezienie odpowiedniej firmy przewozowej, która spełni Twoje potrzeby, to twardy orzech do zgryzienia. Jeśli wybierzesz propozycję firmy Orzeł Transport postawisz na doświadczenie, bezpieczeństwo, uczciwe podejście do wykonywanej usługi i jakość. Pełny proces transportu ładunków, jest kontrolowany. Bez kłopotu Klient może uzyskać od naszej firmy wiedze, gdzie znajduje się w chwili dotychczasowej jego towar. Posiadamy przetarte kierunki z wieloma adresatami i nadawcami towaru z takich regionów, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas bariery nowe trasy Europy. Doręczamy oraz eksportujemy towary w całej Unii Europejskiej, jak i innych państwach na naszym kontynencie. Bezpieczny transport towarów to zasada, która weszła w krew któremukolwiek z naszych pracowników.

Usługi spedycyjne Zwoleń

Nasi spedytorzy poczuwają się do odpowiedzialności związanej z przewozem ładunku oraz sprawują swoją opiekę nad: dowozem, odwozem, przewozem, załadunkiem, wyładunkiem i przeładunkiem. Realizując współpracę przewozową przeprowadzamy wywiad ze zleceniodawcą, w celu wyszukania odpowiedniego środku transportu. Profesjonalizm i kompletne podejście do każdego z Konsumentów to cechy szczególne naszej brygady spedycyjnej. Posiadamy ogromne doświadczenie w realizacji postanowień przewozowych. Nie istotne czy jesteś Kontrahentem indywidualnym czy B2B nasza ekipa spedycyjna może zaaranżować Ci transport ładunków całopojazdowych, jak również drobnicowych. Zadaniami naszej spedycji jest także sporządzanie dokumentacji transportowanych towarów. Spedycja to branża, jaka porusza mnóstwo aspektów, dlatego też warto oddelegować profesjonalnej firmie kwestie związane z tym tematem. Nasza drużyna spedycyjna w trakcie planowania transportu pozyskuje potrzebne informacje takie, jak: trasa przewożenia ekwipunku, specyfika towaru oraz postęp załadunku i rozładunku. Firma Orzeł Transport zajmuje się także nieodzownym sporządzeniem dokumentacji. W trakcie całego postępu przejazdu towarów mogą zdarzyć się rozmaitego charakteru problemy. W takich sytuacjach znacząca jest natychmiastowa reakcja spedytora. Z kolei przewozy towarów pod naszą opieką są przewożone w 99% są na czas.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Atalin, Barycz Nowa, Barycz Stara, Barycz-Kolonia, Bożenczyzna, Celestynów, Cyganówka, Drozdów, Filipinów, Helenów, Helenówka, Jasieniec Solecki, Jasieniec-Kolonia, Jedlanka, Józefów, Karczówka, Karolin, Kopaniny, Koszary, Linów, Ługi, Melanów, Męciszów, Michalin, Mieczysławów, Miodne, Mostki, Motorzyny, Motorzyny, Niwki, Osiny, Ostrowy, Paciorkowa Wola Nowa, Paciorkowa Wola Stara, Pałki, Podlinówek, Podzagajnik, Sosnowica, Strykowice Błotne, Strykowice Górne, Strykowice Podleśne, Sycyna Południowa, Sycyna Północna, Sycyna-Kolonia, Sydół, Szczęście, Wacławów, Wacławów, Wólka Szelężna, Zielonka Nowa, Zielonka Stara oraz na terenie całej Polski i Europy.