Usługi transportowe i spedycyjne Żychlin

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Żychlina oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Żychlin

Posiadamy przetarte szlaki z wieloma adresatami oraz nadawcami ekwipunku z takich krajów, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas problemu nowe trasy Europy. Przywozimy i eksportujemy załadunki po całej Europie. Z jakimkolwiek Klientem nie zamykamy się na podpisanie umowy na prostych i zrozumiałych warunkach. W zakresie poczynań, które świadczymy jesteśmy w stanie przygotować wkomponowany do potrzeb przewożonego towaru należyty środek przewozu. Całkowity proces przewozu ładunków, jest śledzony. Bez problemu Kontrahent może uzyskać od naszej firmy informacje, gdzie znajduje się w chwili obecnej jego towar. Do właściwego działania w branży dysponujemy potrzebnymi certyfikatami oraz licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają zasad pracy oraz posiadają aktualne badania medyczne uprawniające do wykonywania przez nich zawodu. Nasze pojazdy i naczepy, jakimi gospodarujemy są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. To wszystko powoduje, iż w sposób dynamiczny trafiają do wyznaczonego celu. Firma Orzeł Transport świadczy usługi przewozu załadunków. Przeważnie dostarczamy ładunek o podstawowych rozmiarach. Na prośbę Kontrahenta jesteśmy w stanie zrealizować również przewóz gabarytów ponadwymiarowych.

Usługi spedycyjne Żychlin

Spedycja to niesamowicie obszerny temat, stąd też w niniejszej postaci warto jest zaufać marce z doświadczeniami. Realizacja zasięgu naszej pracy jest jednoznaczna z Ogólnymi Warunkami Spedycyjnymi w przewozie krajowym oraz z Konwencją CMR w przewozie międzynarodowym. Nasi spedytorzy poczuwają się do odpowiedzialności związanej z przejazdem ekwipunku i sprawują swoją pieczę nad: dowozem, odwozem, przewozem, załadunkiem, wyładunkiem i przeładunkiem. Tok przewozu ekwipunków powierzony naszej jednostce jest regularnie kierowany i nadzorowany. Z kolei w razie wszelakich komplikacji bezzwłocznie następuje reakcja transportowca. Dzięki temu możemy pochwalić się 99% skutecznością dostarczania ładunków na czas. Podobnie, jak w przypadku transportu nasze usługi spedycyjne obejmują zakres działań zarówno regionalny, jak i europejski. Do założeń naszego zespołu spedycyjnego należy organizowanie transportu. W niniejszym celu nasza spedycja pozyskuje od Kontrahenta takie wskazówki jak: specyfika towaru, trasa przemieszczania ładunku oraz postęp załadunku i rozładunku. Jesteśmy elastyczni i w natychmiastowym czasie reagujemy na zmiany sytuacji na każdym z kroków prowadzonych przez nas usług. Do obszaru dokonywanych przez nas usług spedycyjnych kwalifikuje się także sporządzanie dokumentacji przewozowej. Nasza specjalność to realizowanie profesjonalnych i przystosowanych do potrzeb Kontrahenta usług w charakterze dostawy samochodowej. Pracujący dla naszej załogi pracownicy są doświadczeni w spedycji i znajdują odpowiednie wyjścia dla Kontrahentów.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Aleksandrów, Aleksandrówka, Balików, Biała, Brzeziny, Budzyń, Buszków Dolny, Buszkówek, Chochołów, Czesławów, Dobrzelin, Drzewoszki Małe, Drzewoszki Wielkie, Gajew, Grabie, Grabów, Grzybów Dolny, Grzybów Hornowski, Kaczkowizna, Kruki, Marianka, Orątki Dolne, Orątki Górne, Pasieka, Sędki, Sokołówek, Szczytów, Śleszyn, Śleszynek, Tretki, Wola Popowa, Zagroby, Zarębów, Zgoda, Żabików oraz na terenie całej Polski i Europy.