Usługi transportowe i spedycyjne Żywiec

Firma Orzeł transport wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów z Żywca oferując im dedykowaną ofertę z zakresu transportu krajowego oraz międzynarodowego, jak i spedycji.

Usługi transportowe Żywiec

W zakresie działań, które świadczymy jesteśmy w stanie zorganizować dopasowany do zasadności dostarczanego towaru optymalny środek transportu. Nasza firma składa się z właściwie wyszkolonych kierowców, którzy wykonują zadania precyzyjnie i profesjonalnie. Pojazdy i naczepy, jakimi rozporządzamy są sprawne technicznie oraz objęte gwarancją producenta. Dzięki temu, w sposób płynny trafiają do ustalonego celu. Kooperujący z nami Kontrahenci biznesowi, jak też indywidualni doceniają wykonywane przez nas usługi za punktualnie i dokładnie przeprowadzoną pracę. Mamy przetarte szlaki z wieloma nabywcami i nadawcami ładunku z takich państw, jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Anglia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Luksemburg, Austria, Włochy, Czechy, Słowacja i Polska. Nie stanowią dla nas bariery inne trasy Europy. Nasza firma świadczy usługi przewozu załadunków. Do właściwego funkcjonowania w branży dysponujemy obowiązującymi certyfikatami i licencjami. Z kolei nasi pracownicy przestrzegają zasad pracy i posiadają aktualne badania lekarskie, które upoważniają do wykonywania poprzez nich zawodu. W teraźniejszych czasach znalezienie odpowiedniej firmy przewozowej, która spełni Twoje potrzeby, to ciężki orzech do zgryzienia. Jeśli wybierzesz propozycję firmy Orzeł Transport postawisz na doświadczenie, jakość, uczciwe podejście do wykonywanej usługi oraz bezpieczeństwo. Całkowity proces przewozu towarów, jest sprawdzany. Bez problemu Kontrahent może uzyskać od naszej firmy wiedze, gdzie znajduje się w chwili obecnej jego ładunek.

Usługi spedycyjne Żywiec

Troszcząc się o potrzeby zleceniodawcy dopasowujemy środek transportu, jaki będzie niezastąpiony do przejazdu ekwipunku. Nasze usługi spedycyjne i przewozowe są realizowane także na skalę regionalną, jak również międzynarodową. Spedycja to problem, który potrafi być w inny sposób odbierany przez odbiorców. Rekomenduje się wówczas go zlecić doświadczonej firmie. Ekspresowo i elastycznie dostosowujemy się do zmian sytuacji awaryjnych zachodzących podczas toku transportu. Nasza załoga spedycyjna w trakcie organizowania transportu nabywa nieuniknione informacje takie, jak: trasa przemieszczania ładunku, specyfika towaru oraz przebieg załadunku i rozładunku. Firma Orzeł Transport zajmuje się także nieuniknionym opracowaniem specyfikacji dokumentów. W którymkolwiek z momentów naszej profesji jesteśmy w stanie podpowiedzieć adekwatne rozwiązanie z obszaru spedycji i transportu. Podczas realizowania przez nas czynności przemieszczania się towaru możesz mieć pewność, że spedytor będzie odpowiedzialny za takie operacje związane z przesyłką jak: dowóz, odwóz, przewóz, załadunek, wyładunek i przeładunek. Nasza specjalizacja to realizowanie fachowych i dopasowanych do potrzeb Kontrahenta usług w zakresie wysyłki samochodowej. Pracujący dla naszej ekipy pracownicy są profesjonalni w spedycji oraz dobierają stosowne wyjścia dla Kontrahentów.

Jesteśmy w stanie obsłużyć punkty w miejscowościach takich, jak: Leśna, Wieprz oraz na terenie całej Polski i Europy.